Úvod / Katalóg / Pracovné zámočnícke stoly

Pracovné zámočnícke stoly

Pre priemyselné podniky, priemyselné dielne a autoservisy spoločnosť «KMK závod» ponúka pracovné zámočnícke stoly série ToollBox a Work, s vlastným vývojom a výrobou. Všetky pracovné zámočnícke stoly sú odolné voči ťažkým nákladom vďaka štruktúre rámu a použitým materiálom. Rámová konštrukcia umožňuje v prípade potreby presunúť pracovný stôl pomocou ručných hydraulických vozíkov alebo vysokozdvižného vozíka.

Ak chcete kúpiť pracovný zámočnícky stôl vyrobený spoločnosťou «KMK závod» — získate v určitom zmysle stavebnicu. Rôzne konfiguračné možnosti a tri varianty veľkosti umožňujú individuálnu prípravu pracoviska pre každého majstra.

Pre všetky modely pracovných stolov sú k dispozícii ďalšie možnosti a príslušenstvo:

  • Perforovaný panel, na ktorý sa ľahko inštalujú police a háčiky, rôznych veľkostí, na náradie (kliešte, kľúče, skrutkovače, elektrické náradie atď.)
  • Perforovaný panel môže byť tiež vybavený lampou, ktorú je možné nastaviť v dvoch rovinách.
  • Pracovná doska z preglejky impregnovanej antiseptikom, bez pozinkovaného plechu
  • Police panelu 280, 420, 560 mm široké
  • Držiak na kľúče, držiak skrutkovačov, dve varianty hákov s dĺžkou 50 a 80 mm
  • Dodatočné police inštalované medzi skrinky
  • Gumové rohože v zásuvkách

Pracovné stoly na náradie sa vyrábajú podľa špecifikácií TU 4577-002-63605508-2015 «Pracovné stoly bez skriniek, s jednou skrinkou, s dvomi skrinkami série ToollBox, Work. Vozíky na náradie série ToollBox. Skladovacie systémy Work ST.

Pracovné stoly majú vyhlásenie TS č. RU D-RU.АU04.V.24335 v súlade s požiadavkami technických predpisov Colnej Únie TR TS 025/2012 «O bezpečnosti výrobkov z nábytkárskeho priemyslu.»